-->
Okuma Listem

AofSoruKitap Ana Sayfa

YTD Video Downloader Pro Full Türkçe İndir

YTD Video Downloader Pro Full Türkçe İndir 4.9.1.0

YTD Video Downloader Pro Full Türkçe İndir 4.9.1.0
YTD Video Downloader Pro,50 siteden fazşa video sitesi destekler dilediğiniz video mp3 vb indirip dönüştürebilirsiniz. Youtube Facebook gibi popüler video sitelerinde kolayca indirebileceksiniz.

YTD Video Downloader Pro Full Türkçe İndir 4.9.1.0

YTD Video Downloader programı sayesinde internet üzerinde izlediğiniz video ve klipleri kolayca bilgisayarınıza indirme imkanına sahip oluyorsunuz. Özellikle sürekli olarak internet bağlantısına sahip olmayan ancak videolarını yeniden izlemek isteyenlerin faydalı bulacağı bu program pek çok online video sitesinde yer alan videoyu indirebiliyor.
Kullanıcı arayüzü olarak kolay kullanılır bir yapıya sahip olan YTD Video Downloader aynı zamanda video adresinikopyaladığınızda otomatik olarak program içerisine çekiyor ve sizi kopyala yapıştır işlemleri ile uğraştırmıyor.
Eğer video oynatıcınız indirdiğiniz formatı oynatmakta sıkıntılar gösteriyorsa veya mobile uyumlu hale getirmek istiyorsanız içerisinde bulunan video dönüştürücü ile FLV, MOV, MP4 ve AVI videolar hazırlayabilirsiniz.
Bütün bir videoyu saklamak istemeyenler için kırpma özelliği de YTD Video Downloader içinde unutulmamış. Ayrıca elinizde bir video oynatıcı mevcut değilse programa gömülü gelen playerı kullanarak videoları izleme imkanınız var.

YTD Video Downloader ile ilgili aramalar

ytd video downloader indir
ytd video downloader pro full
ytd video downloader full
ytd video downloader crack
ytd video downloader nasıl kullanılır
ytd video downloader gezginler
ytd video downloader serial
ytd video downloader apk
Yorum Gönder

Yorum Gönder