-->
Okuma Listem

AofSoruKitap Ana Sayfa

İncir.com İle İnternetten Para Kazanın

İncir.com İle İnternetten Para Kazanın

İncir.com İle İnternetten Para Kazanın 


İncir.com e-ticaret sistemleri satış yapmanız durumunda size komisyon veren bir satış ortaklığıdır.
Siz satıyorsunuz veya kendiniz alıyorsunuz ve bunun üzerinden kazanç elde ediyorsunuz.
Giriş ücretlidir. 590TL ve 990TL olan iki paket var. Bunlardan birini aldığınızda www.siteninadı.com
( benim sitem ) gibi bir site açıyorlar sizin adınıza. Mesela turandestek ekibi olarak açmış olduğumuz site www.34ticaret.com gibi. Ürünler ve fiyatlar otomatik olarak incir tarafından ekleniyor ve güncelleniyor sürekli. 990 lık paketi öneririm. zaten 700 tl hediye çeki olarak size geri gönderiyorlar. kalıyor 290 tl. buna da 100 kampanya broşürü, 500 kartvizit, 100 magnet, 100 sticker, anahtarlık, ajanda, kalem gönderiyorlar. Bunlarla sitenizin reklamını yaparsınız.

İncir 5 ortaklı bir şirket. ortakları güçlü ve işi bilen insanlar. Ödemelerde kesinlikle sıkıntı yok. Peki nasıl kazanılıyor ve kar oranları nasıl :
kar oranı dışardan bakışta düşük gibi görünsede uzun vadede mantıklı bir yatırım. Ürünlerin kendine göre puanları var. siz ürünü satınca hesabınıza puanlar yükleniyor. bu puanların başlangıçta %10 unu kazanırsınız. satışlarınız arttıkça %22 ye kadar kar marjı olur.

Peki sattım veya aldım sonra noluyor: 
sipariş sitenizden geçildiğinde incir ürünün faturasını kesiyor müşteriye gönderiyor.

Ürün hasarlı veya yanlış ürün nolacak: 
%100 müşteri memnuniyeti için incire alıcı ödemeli olarak ürünü gönderiyorsunuz ve ürünü değiştirip geri gönderiyor.

Ürünler garantili mi : 
Havlu iplik bile alsanız 2 yıl garantisi var.

Servis desteği varmı: 
Türkiyenin neresinde olursanız olun, markalı ürün olduğu için, teknosa veya koçtaştan almanızla incirden almanız arasında bir fark yok. her markanın servisi nasıl kullanılıyorsa incirden aldıklarınızda o şekilde kullanılıyor.

Çamaşır makinası veya Televizyon, Telefon vb şeyler sattım sonraki servis ağı nasıl: 
Gidip bayiden almış gibi faturayla ürünün kendi bayisi nasıl çalışıyorsa incir ürünleride öyle.

Bilindik markalarmı: 
ürünlerin hepsi bilindik markalar ve orjinaldir. Sıfır ambalajındadır.

Firma çalışanı kaş kişi: 
100 e yakın depoda ve lojistikte çalışan insan var.

Kaç incir mağazası var
5000 ve üzeri. giderekte artıyor.

Site ismimi kim belirliyor: 
site isminizi kendiniz herhangi bir domain sitesinden temin ediyorsunuz. Ne isterseniz o isimle açılır siteniz.

Memurum veya sigortalı çalışanım, mali açıdan bir sıkıntısı varmı: 
incir kazancınız üzerinden %20 stopaj ve gelir vergisi kesintisi yaptığı için hiçbir mali yükümlülüğünüz yok. Zaten incir mağaza çsahiplerinin çoğu öğretmen, polis vb sabit gelirli kişiler.

Giriş bedeli her yılmı ödeniyor: 
Sadece bir defaya mahsus ödersiniz. Ömür boyu e ticaret sitesi sizindir. Bu büyük bir avantajdır. gidip bir ideasoft, tsoft, bilginet vb site kurayım deseniz sadece host hizmeti 2000 tl ye malolur. İncirde bir kez ödersiniz ve ek ücret talep edilmez.

Aylık belli bir satış yapmazsam bir kesintisi varmı: 
Hiçbir kesinti yok. bir yıl boyunca 500 puanlık işlem dönsün sitenizde yeterli. Dönmezse ne olur ? Mağazanız pasifleşir. 250 tl verip tekrar açarsınız. ( böyle bir durum hiç görmedim )

Sürekli sağda solda incir referans diye konular açılıyor, neden: 
İncir referans sitemi ile çalışmakta. yani birisi incir mağaza sahibi olmak isterse birileri aracılığıyla girebilir. Yatırım yaparak site açan kişiler kendilerini ekleyen kişilerin satışından %2 ile % 8 ek kazanç sağlarlar. Yani siz mağaza açtıktan sonra birilerine referans olsanız sizde ek puan ve para kazanırsınız.

Kısaca aklıma gelenler bunlar. 

İncir mantıklı bir yatırımdır. Oyuncak veya basit bir şuraya tıkla, şöyle reklam göstert vb değildir. Bir satış ortaklığıdır. Ticari bir iştir. Geleceğin internette olduğunu hepimiz biliyoruz. Uzun vadede sürekli bir ek gelirim olsun derseniz( en basit bir ev kirası getirir mesela ) bu işe girerek mantıklı bir yatırım yapmanızı öneririm.

Bunlara ek aklınıza takılan birşey olursa veya sizde mağaza sahibi olmak isterseniz yorum kısmından yahut iletişim kısmından bizlere ulaşabilir sizlerde kendi online mağazanızı kurabilirsiniz.
Yorum Gönder

Yorum Gönder