-->
Okuma Listem

AofSoruKitap Ana Sayfa

Bilgisayardan WhatsApp Kullanma Programı İndir

Bilgisayardan WhatsApp Kullanma Programı İndir
Program Arşivi, WhasApp, WhastApp Destek, whastapp program indir, pc whatsapp kullanma, bilgisayardan whatsapa girme, web whatsapp, 
Bugün sizlerle whatsapp uygulamasını bilgisayarınızda kullanabilmeniz için Masaüstü WhatsApp programını paylaşıyoruz. Bu yeni uygulama, telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan, evde veya işte - her zaman ve her yerde - iletişimde kalmanızı sağlamanın yeni bir yolu. WhatsApp Web'de olduğu gibi masaüstü uygulamamız da telefonunuzun bir uzantısıdır: uygulama cep telefonunuzdaki sohbet ve mesajları yansıtır.
Yeni masaüstü uygulaması Windows8+ ve Mac OS 10.9+ işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarda, cep telefonunuzla eşleşmiş olarak çalışır. Uygulama bilgisayarınızın masaüstünde çalıştığı için masaüstü bildirimleri, daha iyi klavye kısaltmaları ve daha da fazla yeni özelliğe sahip olursunuz.
Uygulamayı indirmek için bilgisayarınızın internet tarayıcısından https://www.whatsapp.com/download  adresine gidin. Sonra uygulamayı açın ve cep telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasında Ayarlar'ın altında WhatsApp Web'e giderek QR kodunu tarayın.
Tıpkı WhatsApp Web'de olduğu gibi, yeni masaüstü uygulaması sayesinde aileniz ve arkadaşlarınızla cep telefonunuzu cebinizden çıkartmadan mesajlaşabilirsiniz.
Yorum Gönder

Yorum Gönder