-->
Okuma Listem

AofSoruKitap Ana Sayfa

MBR Regenerator Win7 Crack Onarma

MBR Regenerator - MBR ve Windows Aktivasyon Onarma Aracı (WAT)


 Windows 7 artık crack kabul etmiyor. Tüm programları denemenize rağmen crack atamadınız mı. Bu programı indiriniz. Aşağıdaki resimdeki gibi bir görüntü gelecek karşınıza. Start Regeneration System butonuna basıp kurulumu başlatınız. Yükleme işlemi bir kaç dakika sürebilir. Yükleme işlemi bittikten sonra bilgisayarınız yeniden açılacaktır. 30 gün deneme sürümü cracki atıyor otomatik. Bilgisayar yeniden başladıktan sonra herhangi bir crack programı ile yeni crack attıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bilgisayar açıldıktan 2 dk sonra yada açılır açılmaz, bilgisayara göre değişebilir crack onaylanmış olacaktır. Şimdiden hayırlı olsun. İndirme linki sayfanın en altındadır. Rar şifresi : turandestek.blogspot.comWindows'u etkinleştirmek için farklı aktivasyon araçları kullandınız ve bu yüzden hem MBR'a (Master Boot Record) hem de Windows Etkinleştirme Teknolojileri'ne (Windows Activation Technologies / WAT) zarar verdiniz. Bu yüzden Windows'u etkinleştiremiyorsunuz ve bilgisayarınız açılırken bir menü ile boğuşmak zorunda kalıyorsunuz.


Yazılımın temel işlevlerine bakalım:·         MBR Regenerator zararlı yazılım veya başka zarar veren programlar yüzünden bozulan Windows etkinleştirme sistemini onararak format atmaya gerek kalmadan Windows'un ilk kurulduğundaki gibi temiz bir etkinleştirme sistemine sahip olmasını sağlamaktadır.
·         Yazılım; shell32.dll, uxtheme.dll, explorer.exe ve diğer çekirdek dosyaları onararak orijinal hallerine geri döndürmektedir.
·         MBR Regeneration System Technology ile işletim sisteminizi bozmadan onarabilmektedir.
·         En yüksek güvenlik için MBR'a gerçek zamanlı olarak enjekte olabilmektedir.İşletim Sistemi Uyumluluğu·         Windows 7 Ultimate
·         Windows 7 Ultimate E
·         Windows 7 Ultimate N
·         Windows 7 Professional
·         Windows 7 Professional E
·         Windows 7 Professional N
·         Windows 7 Home Premium
·         Windows 7 Home Premium E
·         Windows 7 Home Premium N
·         Windows 7 Home Basic
·         Windows 7 Home Basic E
·         Windows 7 Home Basic N
·         Windows 7 Starter
·         Windows 7 Starter E
·         Windows 7 Starter N
·         Windows 7 Enterprise
·         Windows 7 Enterprise E
·         Windows 7 Enterprise N
·         Windows Embedded Standard 7Yazılım
 Softpedia tarafından sertifikalandırılmıştır.

Yığın dökümü:

CRC32: 9850D740
MD5: FCA2AA6D8039DD107AFF1A3CFBE97F7B
SHA-1: 7D47EB1EC59C3381CED53AF2AFE4A5C14CDF86F5
Aramalar: Win7 crack atma, win7 crack atamıyorum, windows 7 crack kabul etmiyor, win7 crack onarıcı, crack onarıcı, MBR Regenerator - MBR ve Windows Aktivasyon Onarma Aracı (WAT), mbr indir, MBR Regenerator v4.5, MBR Regenerator v4.5 indir, MBR Regenerator v4.5 full indir, yandex MBR Regenerator v4.5

Yorum Gönder

Yorum Gönder