-->
Okuma Listem

AofSoruKitap Ana Sayfa

İmsak - İftar Vakitlerine Dikkat ! Oruçlarınızı Bozmayın

Diyanet namaz saatleri yanlış mı? Diyanet namaz saatini kullananların orucu bozulur mu? Diyanet niçin temkin vaktini kaldırdı? Diyanet ile Fazilet takvimi niçin farklı? Niçin Fazilet Takvimi Kullanmalı? Mehmet Görmez'in FETÖ liderine mektubu !


Diyanet namaz saatleri yanlış mı? Diyanet namaz saatini kullananların orucu bozulur mu? Diyanet niçin temkin vaktini kaldırdı? Diyanet ile Fazilet takvimi niçin farklı? Niçin Fazilet Takvimi Kullanmalı? Mehmet Görmez'in FETÖ liderine mektubu ! Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in FETÖ lideri Gülen'e skandal ifadeler içeren bir mektup gönderdiği ortaya çıktı.

TGRT Haber ekranlarında 'Günaydın Türkiye' programına katılan Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, Kutlu Doğum ve dinler arası diyolag safsatalarına göz yuman Diyanet İşleri Başkanı'nın FETÖ ile olan ilişkisini gözler önüne serdi.

Prof. Şimşirgil ve TGRT Haber ekibi, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in 2013 yılında FETÖ lideri Gülen'e yazdığı mektubu canlı yayında ekranlara getirdi. Bu skandal karşısında Görmez'i istifaya davet eden Prof.Şimşirgil, İmam Rabbani hazretleri ve eserlerine dil uzatan Diyanet çalışanının, kurum tarafından korunmasına da sert çıktı.
DİYANET TEMKİN VAKİTLERİNİ NİYE KALDIRDI

Denilmesi gereken her şeyi Ahmet Şimşirgil ifade etmiştir. Ramazanı şerifte diyanet takvimini kullanmamaya özen gösteriniz. Fazilet Takvimi kullanmaya gayret gösterelim. 

Bu meseleye inanmayan kimseler için şöyle söyleyelim.

Varsayın ki diyanet takvimine göre hareket ediyorsunuz. Diyanet takvimi doğru ise orucunuz olur sıkıntı yok. Diyanet takvimi doğru iken fazilet takvimi ile amel edenlerin oruçları da olur sadece fazla dakika oruç tutmuş olur.

Varsayın ki Fazilet takvimine göre hareket ediyorsunuz. Fazilet takvimi doğru ise orucunuz olur sıkıntı yok. Fazilet takvimi doğru iken diyanet takvimi ile amel edenler, Oruca geç başlıyor ( Geç başladığı için baştan kaybetti) ve iftarı erken yapıyor. Daha vakit girmeden yeme içme başladığı için oruç yine bozulmuş olur. 

Eğer temkinli olmak oruçlarınızı bozmamak istiyorsanız Fazilet Takvimini kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. 15-20 dk için oruç bozmaya değmez. 

Yorum Gönder

Yorum Gönder